İade ve Değişim

Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

İADE

  • Siparişinizin size ulaştığı gün itibari ile 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemleri sadece www.ekolonline.com üzerinden gerçekleşmektedir. Mağazalarımızda geçerli değildir.
  • İade işlemlerinizi "Ceyhun Atıf Kansu Cad.100/6 B Blok Ata Plaza Balgat ANKARA /TÜRKİYE" merkez adresimize gönderebilirsiniz. İade işlemlerinizi anlaşmalı olduğumuz UPS Kargo ile tarafımıza gönderilmesi halinde kargo ücreti tarafımıza aittir. UPS Kargo anlaşma kodumuz 4384X3'dır.(Anlaşmamızın dışındaki kargo firmalarıyla gönderilen Alıcı Ödemeli paketler kabul edilmemektedir.)
  • İade etmek istediğiniz ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir ve ürün bedeli, ödeme işleminizi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza iade edilir. Kapıda nakit ödeme ile satın alınan ürünlerin iadesi için tarafımıza iban numarası ve hesap sahibinin ad, soyad bilgilerini bildirmeniz gerekmektedir.
  • İade işlemlerinin onaylanma süreci, ürünlerin tarafımıza ulaşmasından itibaren 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır.
  • Ürün ayıplı ise, anlaşmalı olduğumuz UPS Kargo ile “Alıcı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz.
  • Mağazalarımızdan değişim yapılan ürünler tekrar iade işlemine gönderilemez.

 

DEĞİŞİM

  • www.ekolonline.com adresinden satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünleri faturası ile birlikte fatura tarihinden en geç 30 gün içerisinde tüm EKOL Mağazalarımızdan değiştirebilirsiniz.

 

Müşteri temsilcilerimiz hafta içi: 08.30 - 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

© 2018 EKOL HAZIR GİYİM İNŞ. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.