Yardım

Gizlilik Politikası

       EKOL  GİZLİLİK POLİTİKASI
 
 
1-    Ekol Hazır Giyim İnşaat Taahüt Ticaret Ltd. Şti (‘’EKOL’’)olarak siz değerli     müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek         amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi      (isim,   yaş,adres, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz. Sadece EKOL’e ait         sunucularda toplanan bu bilgiler internet sitemizden ve mobil uygulamamız üzerinden    , dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon         faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri         "sınıflandırma” çalışmalarında ve en önemlisi siz değerli müşterilerimize daha iyi           hizmet vermek maksadı ile sadece EKOL bünyesinde kullanılmaktadır.         Söz      konusu hizmetlerin tamamı Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, insan haklarına ilişkin         ülkemizin tarafı olduğu Uluslararası        Sözleşmeler ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin      Korunması Kanunu (“KVKK”) başta olmak üzere ilgili mevzuata uygun olarak       gerçekleştirilmekteyiz ve siz değerli müşterilerimizin haklarını etkin şekilde         kullanılmasının sağlanmasını en önemli görevimiz biliriz.
 
2-    EKOL olarak sayılanlarla sınırlı olmamakla birlikte; alışverişleriniz esnasında ve üyelik             formları aracılığı bizimle paylaştığınız bilgileri, siz değerli müşterimizin/üyemizin          haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, hiçbir surette üçüncü şahısarla  paylaşmamakta, ticari amaçla ve faaliyet dışı hiçbir nedenle kullanmamakta ve de satmamaktayız.
       
3-    Siz değerli Müşterimizin bilgileri, ancak  yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri        gereğince ve resmi makamlarca usulüne uygun olarak ilgili kurum ve dairece bu   bilgilerin talep edilmesi durumunda ve resmi makamlara açıklama yapmak zorunda        olduğumuz durumlarda tarafımızca resmi makamlara açıklanabilecektir.
 
     4-  Siz değerli Müşterimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan                           ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece siz değerli Müşterimiz değiştirebilmektesiniz. Bir                      başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir                    zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-                    maillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız”           linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.
 
5-   EKOL olarak , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediğimiz kişisel bilgilerin          haricinde EKOL internet sitesi ve EKOL uygulama kullanımı (uygulamayı bulamadım,      teyit etmeliyiz.) sırasında ziyaretçi olarak izlediğiniz hareket ve tercihlerinizi size daha iyi bir hizmet vermek maksadı ile analiz etmekte ve yorumlamaktayız. Kişisel bilgiler     içermeyen bu istatistiksel veriler siz değerli EKOL müşterilerine daha özel ve etkin bir          alışveriş deneyimi yaşatmak maksadı ile memnuniyetiniz için EKOL iş ortakları ile         paylaşılabilmektedir.
 
6-    EKOL sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz (Kredi kartı numarası ,Son          kullanma tarihi,            CVV2)siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en    üst seviyede    tutmak amacıyla hiçbir şekilde biz EKOL Hazır Giyim olarak ve bize hizmet veren         şirketlerin sunucularında, iş ortaklıklarımızda veya herhangi bir veri havuzunda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.ekolonline.com    ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi 3D SECURE            sistemi ile  sağlanmaktadır.
 
6-    Ayrıca www.ekolonline.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden  3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.
 
Her türlü sorunuz için; müşteri hizmetleri formumuzu doldurarak veya   0 312 473 86 10 /  0 530 641 53 21  numaralı müşteri danışma hattımızdan mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz.
 

                                                                                                                     EKOL
                                                                                                       Ekol Hazır Giyim İnşaat
                                                                                                        Taahüt Ticaret Ltd. Şti

Sonbahar Kış 2017-2018

Modern klasik, romantik ve trend parçalarla imajınızı yenileyin. Casual parçaların ekose ve pötikarelerle buluştuğu ofis stillerinin yanı sıra, sokak stilini yakalayabileceğiniz sweatshirt ve kolej montlarımızla hem sıcak kalıp, hem de stil sahibi olun.

ankara